I work for aLBaniANs

Filma shqip

 

Filma Shqiptar • Apasionata (587 shikime)
 • Asgje nuk harrohet (321 shikime)
 • Ata ishin kater (169 shikime)
 • Balle per balle (238 shikime)
 • Beni ecen vete (266 shikime)
 • Bolero (130 shikime)
 • Bote e padukshme (97 shikime)
 • Brazdat (78 shikime)
 • Cifti i lumtur (249 shikime)
 • Cuca e maleve (128 shikime)
 • Dasma e sakos (163 shikime)
 • Debatik (109 shikime)
 • Detyre e posacme (68 shikime)
 • Dhe vjen nje dite (122 shikime)
 • Dimri i fundit (172 shikime)
 • Dollia e dasmes sime (113 shikime)
 • Dora e ngrohte (168 shikime)
 • Duaje emrin tend (105 shikime)
 • Dueli i heshtur (67 shikime)
 • Dy here mat (104 shikime)
 • Enderr per nje karrige (54 shikime)
 • Flutura ne kabinen time (83 shikime)
 • Gjaku i Arberit (139 shikime)
 • Gjeneral Gramafoni (88 shikime)
 • Gunat permbi tela! (85 shikime)
 • Horizonte te hapura (42 shikime)
 • I teti ne bronx (99 shikime)
 • Ishte koha per dashuri (180 shikime)
 • Kapedani (131 shikime)
 • Keshilltaret (54 shikime)
 • Koha nuk pret (104 shikime)
 • Koncert ne vitin 1936 (93 shikime)
 • Kthimi i ushtrise se vdekur (89 shikime)
 • Kur xhirohej nje film (57 shikime)
 • Kur zbardhi nje dite (78 shikime)
 • Liri A Vdekje (201 shikime)
 • Lulekuqet mbi mure (123 shikime)
 • Malet me blerim mbuluar (50 shikime)
 • Martesa e bariut 1 (81 shikime)
 • Mengjeze lufte (62 shikime)
 • Mesonjetorja (71 shikime)
 • Metropolet (46 shikime)
 • Mimoza llastica (89 shikime)
 • Misioni pertej diellit (56 shikime)
 • Muri i gjalle (60 shikime)
 • Nata e pare e lirise (61 shikime)
 • Ndergjegja (35 shikime)
 • Ne cdo stine (46 shikime)
 • Ne fillim te veres (83 shikime)
 • Nentori i dyte (101 shikime)
 • Nje Milion Euro (122 shikime)
 • Njeriu me top (110 shikime)
 • Njeriu Prej Dheut (78 shikime)
 • Njesiti gueril (76 shikime)
 • Nusja dhe shtetrrethimi (94 shikime)
 • Operacioni zjarri (70 shikime)
 • Partizani Vogel Velo (110 shikime)
 • Perballimi (27 shikime)
 • Perralle nga e kaluara (14 vjec dhender) (106 shikime)
 • Perse bie kjo daulle (50 shikime)
 • Plumbi Prej Plasteline (41 shikime)
 • Pranvera s'erdhi vetem (265 shikime)
 • Pylli i lirise (76 shikime)
 • Radio Stacioni (39 shikime)
 • Rrethi i kujteses (54 shikime)
 • Rrethimi i vogel (43 shikime)
 • Rruget e bardha (51 shikime)
 • Rrugicat pa diell (99 shikime)
 • Shirat e vjeshtes (50 shikime)
 • Shoku Yne Tili (155 shikime)
 • Shtigje lufte (147 shikime)
 • Skenderbeu (173 shikime)
 • Slogans (56 shikime)
 • Stolat ne park (59 shikime)
 • Tela per violine (44 shikime)
 • Tingujt e luftes (87 shikime)
 • Toka jone (83 shikime)
 • Toke e pergjakur (104 shikime)
 • Tomka dhe shoket e tij (77 shikime)
 • Treni niset ne 7 pa 5 (68 shikime)
 • Udha e shkronjave (82 shikime)
 • Udhetim ne pranvere (73 shikime)
 • Une e dua Eren (123 shikime)
 • Vdekja e kalit (200 shikime)
 • Vendimi (95 shikime)
 • Zemer e vetmuar 2 (639 shikime)
 •  

  © 2008 All rights reserved. maSTER of PC

  Make a free websiteWebnode

   Nr. Emri i Filmit Shikime 

  1.   1 Milion Euro 4458
  2.   14 Vjec Dhender 2266
  3.   Apasionata 1203
  4.   Asgje Nuk Harrohet 3194
  5.   Ata Ishin 4 1789
  6.   Balle per Balle 1579
  7.   Bashuku tek Banka 2942
  8.   Beni Ecen Vete 1463
  9.   Best of Portokalli 4 2036
  10.   Bolero 1158
  11.   Borxhliu 3230
  12.   Bote e Padukshme 1183
  13.   Brazdat 877
  14.   Buka e Hidhur 3304
  15.   Cifti i Lumtur 1612
  16.   Cuca e Maleve 1178
  17.   Dalja Nga Erresira 1472
  18.   Dashuri me Krisma 2066
  19.   Dashuria e Bjeshkeve te Nemura 1977
  20.   Dasma e Sakos 2418
  21.   Dasma e Sakos 2418
  22.   Dhe Vjen Nje Dite 1251
  23.   Enveri Yne 3224
  24.   Ergisi Yll Bote 2525
  25.   Flaka e Maleve 2867
  26.   Futboll Qesharak 5735
  27.   Gjeneral Gramofoni 1001
  28.   Gjini dhe Ramadani me KESH 3154
  29.   I Dashur Armik 1160
  30.   Kthimi i Ushtrise se Vdekur 1321
  31.   Lulekuqet mbi Mure 1288
  32.   Mergimtari 4968
  33.   Metropolet 1698
  34.   Never say to an Albanian 3533